Ny sjal..

Shopping / Permalink / 5
Fick den faktiskt av mamma :) sjalar kan man aldrig få för många av. Denna kommer iaf ifrån Indiska och har verkligen sjukt fina färger.
Köpte även två baslinnen från H&M, de krymper ju i tvätten för mig så fick lov att köpa nya. I storlek M haha hör och häpna, men de är bara just för att de kommer krympa i tvätten och då blir de en storlek S istället hehe.

#1 - - TSUKII ♥:

sv: vet inte om jag har svarat på din kommentar men det tror jag inte :P



jaa jag SKA komma, bara den inte äger rum när jag är bortrest!! åh, spännande! :D JAAA bo på hotell hade ju varit najs, eller vad som. en övernattning med alla er liksom, VARFÖR INTE? :D något som går och fixa tro du? :D

#2 - - Anna:

Vilka grymt vackra färger :D

#3 - - Molly:

Svar: Tack :)



Hehe, jag tyckte väl att jag kände igen henne. Så det måste varit från din blogg då.



Ohhhh, snygg sjal! Älskar verkligen kombinationen av mönstret och färgerna.

#4 - - Jennie:

I löööve scarfar, har oxå köpt två på indiska och blev nu grymt sugen på en tredje...Den där var ju supersnygg :) Kram

#5 - - Elin - Design&Makeup:

Åh herrejössanes vad fin den är, ååh jag vill också ha en ny sjal.



Va? Jag som tycker att H&Ms baslinnen alltid är större, så jag som har L i storlek egentligen köper S.

Till top