13:19:47
T Ä V L I N G 4 - French Rose
Hur går det till?
1. Lämna en kommentar med namn, mail och bloggadress
2. Länka till min sida. (jag går in på varje sida och kollar så detta är gjort, ingen länkning = ingen tävling!)
Utlottningen avslutas Torsdagen den 4:e Februari kl: 21.00.
När lottningen är avslutad så kontaktas vinnaren, mail är därför viktig!! Där får vinnaren instruktioner av mig =)
Lycka Till!!
Klicka på bilden för att se hur sidan kommer att se ut helt och hållet.. Ni får gärna låna bilden när ni ska länka.
Denna adress klistrar ni in i ett internetfönster så bör bilden dyka upp och du kan spara den därifrån: http://candis.se/images/2010/tvling_71965653.png
Då kan du köpa designen för 180 kr och då avslutas tävlingen direkt och designen blir din! Lämna bara en kommentar eller skicka ett mail till: kontakta.candis@hotmail.com, där du meddelar att du vill köpa den!

Så fin den var. <3 Love it
jag är med! ;)
http://ebbaviktorianilsson.blogg.se/2010/february/tavling-fran-candisse.html
har fixat de nu! :)
Jag är helt klart med!
Den är ju hur underbart fin som helst! :D
jag är med och tävlar om designen. :)
Jag är med i tävlingen :) Här är länken; http://lenetherese.blogg.se/2010/february/bloggdesign-hos-candis.html#comment
jag är med och tävlar :D
http://gustafssonmy.blogg.se/?tmp=01205845
Jag är med och tävlar om den superfina designen
Vilken tjusig design! :D Nu måste folk vara med! hihi
Jag är med och tävlar! :D
Hoppas att det är okej att jag kommenterar här eftersom tävlingen är avslutad:)
Jag måste bara säga att jag blir helt amazed över hur duktig du är på att göra designer!!:D De är så väl genomtänkta, fin grafik m.m. Allt är fint=)
Ha det toppen, kram<3
- Jag gör INGA GRATISDESIGNER. Och designbeställningarna är numera stängd på obestämd tid!
Alla designfrågor får du besvarade genom att spana in Designadinblogg.
- Kopiering av mina foton är förbjudet.
- Alla kommentarer granskas innan publicering, kom ihåg att IP-numret visas.
- Reklam och "läs min blogg" kommentarer anmäls till Blogg.se.
- Bloglovin använder jag till favoritbloggar och inget annat.
- Fråga gärna om det är nåt ni undrar över, designfrågor svarar jag dock endast på via mail och inte via kommentarer.
- Mail: kontakta.candis@hotmail.com





